Bestuur en commissies


BestuurMarketingLedenBar en dienstenTennis TechnischBeheer en Onderhoud
Functie Wie email Telefoon
Voorzitter Bert Maring voorzitter@timmersweide.nl  
Penningmeester Jan Koornstra penningmeester@timmersweide.nl  
Secretaris Hans Lubbers secretariaat@timmersweide.nl  
Tennis Technische zaken Mike Koers    
Accomodaties Henk Zengerink    
Functie Wie email Telefoon
Communicatie & PR Anita Oud Stegge Pr@timmersweide.nl 06-37335618
  Wim Hoekstra   06-30779009
Sponsoring Marc Thuss marcthuss@gmail.com 06-14035994
  Hans Sueters    
  Pim ter Marsch    
Vertrouwenspersoon Martin Vollenbroek Vertrouwenscontactpersoon@timmersweide.nl  
Functie Wie email Telefoon
Ledenadministratie Monique Por – Nijhuis Ledenadministratie@timmersweide.nl 06-48925872
WelkomstcomitĂ© Marja Bakker marjabakker63@outlook.com  
  Agnes Kuiper Almkuiper@kpnmail.nl  
Verenigingsdiensten Peter Boomers    
  Femke Dekker     
  Martin Vollenbroek    
Functie Wie email Telefoon
  Henk Zengerink    
  Johan Roesink   06-53630814
  Hans Breuker    
  Lucy Breuker    
  Agnes Kuiper    
Functie Wie email Telefoon
Competitie Mike Koers    
  Joyce Wagtenveld    
Clubtoernooi Marja Bakker Toernooi@timmersweide.nl 06-20139416
  Ine Zengerink    
Open Toernooi Charles Oude Stegge Otcopen@timmersweide.nl 06-23935413
  Erik Blom    
Training Manon Egberink    
  Nathalie van Wingerden    
  Rodney Herder    
  Peter Boomers    
  Pascal Nijland    
Jeugd Marjolein Mulder Jeugd@timmersweide.nl  
  Nathalie van Wingerden    
Functie Wie email Telefoon
Beheerder paviljoen Johan Roesink   06-53630814
Schoonmaak paviljoen Monique Wonnink   06-15424214
Groenbeheer Ola Edens    
Baanonderhoud Jan Tibben   06-12856314